Technologie ŻywiczneŻywica na balkony i tarasy

Żywica na balkony i tarasy

Żywica epoksydowa i poliuretanowa to doskonały materiał wykończeniowy na posadzki balkonowe i tarasy. Gwarantuje wysoką jakość i trwałość nawet podczas intensywnego użytkowania czy wystawienia na działanie zmiennych warunków atmosferycznych. Bezspoinowa technika wykonania dodatkowo podwyższa komfort użytkowania – nie tylko przekładając się na estetykę, ale także ułatwia utrzymanie czystości. Monolityczna struktura w pełni przylegająca do podłoża gwarantuje trwałość i możliwość zachowania pierwotnych walorów posadzki przez wiele lat.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Posadzka z żywicy na balkon lub taras – wybierz nowoczesność!

Dziś balkony czy tarasy obłożone płytkami nie cieszą się już tak dużą popularnością. Wpływ na tę sytuację mają nie tylko współczesne trendy aranżacyjne, ale przede wszystkim fakt, że tego rodzaju materiały wykończeniowe na zewnątrz często są źródłem problemów. Działanie wilgoci, mrozu czy wysokich temperatur sprawia, że wykonane w tradycyjny sposób posadzki balkonowe czy tarasowe nie są w stanie przetrwać próby czasu.

Wybierając żywicę na posadzkę tarasową czy balkonową, nie musimy martwić się o jej trwałość i estetyczny wygląd przez wiele lat. Co ważne, kolor żywicy dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej zgodnej z paletą RAL. Dodatkowo możliwe są aż trzy opcje wykończenia powierzchni – z połyskiem, w wersji matowej lub satynowej. Dodatkowo żywicę możemy wzbogacić o strukturę dostępną w wielu kolorach. Jeśli jest konieczność powłoki o większej antypoślizgowości, możemy również ją uzyskać poprzez zastosowanie tzw. Dywanu kwarcowego. Dzięki temu bez problemu można zaaranżować żywicę do naszych potrzeb, która pasować będzie do stolarki okiennej oraz innych elementów małej architektury ogrodowej.

Szukasz trwałej i designerskiej posadzki na balkon lub taras? Poznaj możliwości posadzek z żywicy!

Album

Żywica na balkony i tarasy

Dlaczego warto wybrać posadzkę z żywicy na balkon lub taras?

Posadzki z żywicy tworzą bardzo efektowne, bezspoinowe powierzchnie. Cieszą się zainteresowaniem deweloperów a także inwestorów indywidualnych ze względu na fakt, że mogą być zastosowane zarówno we wnętrzu budynku, jak i na balkonach lub tarasach. W przypadku znacznych powierzchni, w których poszczególne strefy oddziela jedynie przeszklenie, tworzą niezwykle designerski efekt, optycznie powiększając przestrzeń.

Poza aspektem estetycznym, podłogi z żywicy na tarasie czy balkonie cechuje również znaczna trwałość. Są wodoodporne, wytrzymałe na działanie niskich i wysokich temperatur oraz łatwe do utrzymania w czystości. Gładka powierzchnia sprawia, że drobinki kurzu czy innego rodzaju zabrudzeń nie przylegają trwale do powierzchni, co ułatwia wykonywanie zabiegów pielęgnacyjnych nawet po dłuższym okresie nieużytkowania balkonu czy tarasu. Zastosowanie dywanu kwarcowego zwiększa natomiast właściwości antypoślizgowe dzięki czemu żywica może być z powodzeniem stosowana na głównych wejściach budynków.

Co równie ważne, podłogi z żywicy na balkon i taras cechuje znaczna odporność na różnego rodzaju uszkodzenia mechaniczne. Możemy więc z powodzeniem postawić na nich ogrodowe meble, huśtawkę czy grilla, by jednocześnie mieć pewność, że podłoga nie ulegnie uszkodzeniu. Warto także wiedzieć, że grubość posadzki z żywicy wynosi zaledwie 2-3 mm. Dzięki temu jest to dobry wybór w sytuacji, gdy nie możemy pozwolić sobie na znaczne podniesienie wysokości podłoża.

Trwałość, jakość i nowoczesny design – wybierz posadzki z żywicy na taras lub balkon! Zapytaj o ofertę!


Chcesz sprawić by Twój dom/biuro było wyjątkowe?

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym usługom wyróżnili się na tle innych

skontaktuj się z nami
Scroll top