Technologia Mikrocement i Beton DekoracyjnyŚciany i dekoracje ścienne

Ściany i dekoracje ścienne z mikrocementu

Zastanawiasz się nad nowoczesnym i designerskim wykończeniem ścian? Polecamy rozwiązanie, które jest nie tylko funkcjonalne, ale także estetyczne. Mikrocement, bo o nim mowa, to specjalna, bardzo cienka zaprawa, która położona na ścianie daje ciekawy efekt dekoracyjny.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Zalety ścian i elementów dekoracyjnych wykonanych z mikrobetonu

Ściany i dekoracje ścienne wykonane z mikrocementu idealnie nadają się do wnętrz industrialnych, loftowych, jak i do tych utrzymanych w stylu nowoczesnym. Materiał ten ma bowiem umiejętność łączenia w sobie dwóch z pozoru skrajnych walorów - surowości i ciepła. Cechy te sprawiają, że mikrocement jest niezwykle uniwersalny i z łatwością można go połączyć z innymi materiałami - naturalnym drewnem, elementami szklanymi czy tymi wykonanymi z aluminium lub mosiądzu.

Zaletą wykorzystania mikrocementu jest także fakt, że można go położyć niemal na każdej powierzchni. Na tynkach tradycyjnych, gipsowych, a także na płytach kartonowo-gipsowych czy drewnie.

Mikrobeton to niezwykle cienki (około 3 mm grubości), trwały i łatwy do utrzymania w czystości materiał wykończeniowy. Bardzo często jest wykorzystywany do aranżacji jednej ze ścian – za telewizorem, kanapą, czy jako element rozgraniczający poszczególne funkcje pomieszczeń w mieszkaniu.

Szeroka gama kolorystyczna oraz możliwość uzyskania różnych faktur na ścianie wykonanej z mikrocementu sprawiają, że ten materiał wykończeniowy cieszy się coraz większą popularnością.

Album

Ściany i dekoracje ścienne

Realizacje ścian i dekoracji ściennych z mikrobetonu

Zapraszamy do zapoznania się z galerią realizacji Decor Proffesional. W naszej ofercie posiadamy szeroki wybór mikrocementów. Tworzymy z nich designerskie dekoracje przestrzenne, które dodają wnętrzom niepowtarzalnego charakteru.

Nasi specjaliści chętnie udzielą Ci wyczerpujących informacji na temat możliwości wykonania ścian i dekoracji ściennych z mikrobetonu. Zadzwoń i zapytaj o dedykowaną ofertę!

Zadzwoń już dziś i zapytaj o ściany i dekoracje ścienne z mikrobetonu!


Chcesz sprawić by Twój dom/biuro było wyjątkowe?

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym usługom wyróżnili się na tle innych

skontaktuj się z nami
Scroll top