Technologia Mikrocement i Beton DekoracyjnyŁazienki

Mikrocement do łazienki

Mikrocement to nowoczesny materiał dekoratorski, który idealnie nadaje się do wykańczania ścian, posadzek, a nawet mebli. Każdy, kto szuka pomysłu na designerskie wykończenie łazienki, powinien bliżej zapoznać się z możliwościami, jakie oferuje mikrobeton.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Dlaczego warto zastosować mikrocement w łazience?

Mikrobeton tworzy na powierzchniach cienkowarstwową powłokę, niezmiernie trwałą i odporną na uszkodzenia mechaniczne oraz wilgoć. Z racji swych właściwości hydrofobowych cieszy się dużą popularnością wśród projektantów.

Z powodzeniem można użyć go do wykończenia ścian, jak i posadzek w łazienkach. Nadaje także ciekawego wyglądu kabinom prysznicowym typu walk-in czy z dużymi przeszkleniami. Można również wykonać z niego inne łazienkowe elementy, przykładowo umywalkę.

Jego surowy charakter idealnie komponuje się z naturalnymi dodatkami, szkłem czy aluminium. Wszechstronne zastosowanie mikrocementu daje praktycznie nieograniczone możliwości jego wykorzystania w łazienkach i pozwala na ich wykończenie bez fliz.

Album

Łazienki

Design i funkcjonalność – mikrobeton

Mikrocement dostępny jest w szerokiej gamie kolorystycznej, co pozwala na idealne dobranie jego odcienia do wymagań projektowych. W zależności od preferencji możemy nadać mu także różną fakturę.

Co ważne, wykorzystując mikrobeton do wykończenia łazienki, możemy w łatwy sposób uzyskać efekt jednolitej powierzchni, bez przerw i dylatacji. Jego zaletą jest także możliwość bezpośredniego zastosowania na praktycznie dowolnej powierzchni – betonie, płytach kartonowo-gipsowych, czy płytkach ceramicznych.

Mikrocement jest łatwy do utrzymania w czystości i po nałożeniu nie wymaga specjalnych zabiegów pielęgnacyjnych. Wizualnie może przypominać beton architektoniczny, mozaiki, stiuki czy polerowane płyty marmurowe. Podczas użytkowania nie daje odczucia chłodu, nawet wtedy, gdy staniemy na posadzce z niego wykonanej gołą stopą. Z powodzeniem może być także położony na ogrzewaniu podłogowym, co w łazience jest szczególnie ważną zaletą.

Decor Professional – sprawdzony wykonawca elementów z mikrobetonu w łazienkach

Jeśli szukasz wykonawcy powierzchni z mikrocementu w łazience, to zapraszamy do współpracy. Posiadamy bogate portfolio realizacji, które jest gwarancją jakości oraz posiadanego doświadczenia.

Zadzwoń już dziś i zapytaj o indywidualny projekt Twojej łazienki z mikrocementu!


Chcesz sprawić by Twój dom/biuro było wyjątkowe?

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym usługom wyróżnili się na tle innych

skontaktuj się z nami
Scroll top