Technologia Mikrocement i Beton DekoracyjnyBeton dekoracyjny

Beton dekoracyjny

Beton architektoniczny to materiał dekoracyjny, który jest coraz częściej wykorzystywany w aranżacji nowoczesnych wnętrz. Projektanci chętnie sięgają po niego w projektach, które mają mieć industrialny, surowy i minimalistyczny charakter.

Zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Beton architektoniczny we wnętrzach

Beton dekoracyjny idealnie sprawdza się w roli okładziny ściennej. Z powodzeniem może być wykorzystany niemal w każdym pomieszczeniu – w kuchni, salonie, sypialni, przedpokoju czy w łazience. Coraz większą popularnością cieszy się także w biurach i miejscach użytku publicznego.

Beton architektoniczny wspaniale komponuje się z nowoczesnymi i designerskimi dodatkami do wnętrz wykonanymi z naturalnego drewna, stali, mosiądzu czy szkła. Naturalna kolorystyka betonu dekoracyjnego idealnie współgra niemal ze wszystkimi kolorami, tym samym dając projektantom wnętrz szerokie możliwości wykorzystania.

Zaletą betonu dekoracyjnego jest także możliwość uzyskania różnych struktur oraz kolorystyki. Możemy podzielić go na dowolnej wielkości płyty lub pozostawić bez podziału tak by tworzył jedną całość. Jest to jeden z najpopularniejszych obecnie naturalnych materiałów wykończeniowych. Trudno się temu trendowi dziwić. Przedstawione realizacje DECOR PROFESSIONAL z wykorzystaniem betonu dekoracyjnego idealnie odzwierciedlają jego ponadczasowy charakter.

Album

Beton dekoracyjny

Beton dekoracyjny w twojej przestrzeni

Decydując się na wykorzystanie betonu dekoracyjnego do aranżacji, musimy pamiętać, że zadowalający efekt wizualny i estetyczny osiągniemy wtedy, gdy jego wykonaniem zajmą się specjaliści. Beton dekoracyjny oferowany przez DECOR PROFESSIONAL to cienkowarstwowa masa o grubości 3-5mm. Dzięki jego cienkowarstwowemu charakterowi z powodzeniem może być wykonywany na ścianach z konstrukcji lekkiej, ocieplonych elewacjach a nawet sufitach!

Specjaliści z DECOR PROFESSIONAL posiadają odpowiednie umiejętności oraz doświadczenie w wykonywaniu betonu dekoracyjnego. Jeśli więc szukasz sprawdzonego wykonawcy, to koniecznie zadzwoń i zapytaj o ofertę!

Zapewniamy kompleksową realizację usługi – począwszy od doradztwa, poprzez wybór materiałów i montaż.

Zadzwoń już dziś i zapytaj o beton dekoracyjny!


Chcesz sprawić by Twój dom/biuro było wyjątkowe?

Dołącz do grona zadowolonych klientów, którzy dzięki naszym usługom wyróżnili się na tle innych

skontaktuj się z nami
Scroll top